נכון לתאריך 1/2019 – אנחנו לא מגייסים, מוזמנים לבדוק שוב באוגוסט.

 ,אם אתה מעצב פנים או אדריכל, בוגר מוסד אקדמי מוכר בעל יכולת עיצובית מוכחת ונסיון בעבודה במשרד עיצוב ,

קורות חיים יש לשלוח למייל המפורט

job@dariel.co.il

לפני משלוח קורות החיים ותיק העבודות אנו ממליצים לקרוא בעיון את ההנחיות הבאות.

בהצלחה,


IMG_1630

הנחיות למועמד  למשרת מעצב בדריאל

שלום,

אם את, אתה, קורא את השורות האלו יתכן ואתה בשלב של חיפוש עבודה ומתעניין במשרה בדריאל. מטרת המידע שתקרא כאן היא לספר לך על מי אנחנו? מה אנחנו עושים? איך אנחנו עושים את זה? ולתת לך את המידע כדי להחליט אם זהו המקום שנכון לך להגיש אליו מועמדות ומה לעשות כדי להתקדם בתהליך. כדי לא להטריח אני אנסח את החומר בלשון זכר, אין לנו העדפה לנשים או גברים, רק למעצבים מוכשרים.

עלינו בקצרה

דריאל עיצוב סביבות מכירה היא חברה המתמחה בענף הקמעונאות. אנו עוסקים רק בקמעונאות, לא תעסוק בתכנון למגורים, למשרדים או כל דבר אחר. בעינינו קמעונאות היא עולם רחב ומגוון מספיק.

אנחנו מסייעים ללקוחות שלנו לשפר את החנויות שלהם ולהגדיל את הפדיון, תוך שימוש במגוון כלים. אנחנו מאמינים בלשבור את ההפרדה בין חשיבה עיצובית לחשיבה יצירתית כוללת. אנחנו חושבים שהכשרה עיצובית טובה נותנת למעצבים עמדת פתיחה טובה להוביל תהליכים יצירתיים, ליצירה של משהו שהוא גדול ובעל יותר ערך מעוד עיצוב אסתטי כשלעצמו. 

בעינינו עיצוב הוא כלי חשוב, אבל הוא רק אחד מהכלים בהם אנו משתמשים כדי להביא ערך ללקוחות שלנו.

מחשוב ומערכות מידע

סביבת העבודה שלנו ממוחשבת לחלוטין. אנחנו עובדים בצורה ממוחשבת, מכניסים יישומים נסיוניים בכל הזדמנות. זה אומר שאנחנו מצפים לשליטה מוחלטת בסביבה ממוחשבת. אם אתה מרגיש שמחשבים זה לא הקטע שלך זה בסדר גמור, אפשר לעשות עיצוב מצוין עם דף ו-6B. אנחנו מצפים לנסיון מעשי בעבודה באוטוקאד, שליטה באקסל ברמה גבוהה המאפשרת הכנת גרפים וכמובן בכל שאר תוכנות האופיס, אדובי פוטושופ וכדומה. 

תלת מימד

אנחנו מעצבים וחושבים בתלת מימד ממוחשב. סקיצות ידניות הן חלק בלתי נפרד מהתהליך, משם ממשיכים מייד לתלת מימד. שליטה בסקטש אפ חיונית להצלחה שלך. אנחנו מכשירים כל מעצב לעבודה ברמה גבוהה, אבל אנחנו דורשים רמה בסיסית טובה כדי להתחיל לתקשר. אם טרם התנסית בעבודה בתלת מימד ממוחשב, אנחנו מצפים שתפנה אלינו רק לאחר שצברת כמה מאות שעות נסיון מעשי בתחום.

תקשורת ועבודת צוות

מעצב בדריאל מוצא את עצמו מול הלקוחות בשלב די מוקדם. התהליך שלנו הוא עבודת צוות בהשתתפות הסטודיו והלקוחות. הלקוחות הם אלו שמכירים בדרך כלל את העסק שלהם ויש להם מידע שיכול להיות חיוני להצלחת הפרויקט. חברי הצוות האחרים הם בעלי נסיון וזוית שונים משלך. זה אומר שאנחנו מצפים ליכולות תקשורת טובות. לדעת להציג עיצוב, פתרון או רעיון חדש, לדעת לנהל דיון ענייני עם השותפים לצוות ועם הלקוחות. לדעת להקשיב, לשמוע את מה שהלקוחות אומרים ולא פחות חשוב, גם את מה שהם היו רוצים להגיד. 

דיוק

ריטייל הוא תחום תחרותי ולחוץ. הלקוחות שלנו לחוצים ונתונים לאילוצי לוחות זמנים אמיתיים. זה אומר שאנחנו מצפים לאנשים שיודעים לנהל את הזמן והמשימות שלהם. אני חייב לציין שלי (יואב) באופן אישי יש עוד עבודה בתחום ולכן אני מקיף את עצמי באנשים שמהם אני יכול ללמוד. אם אתה יודע שיש לך בעיה בנושא, אתה מאחר, לא דייקן, עזוב, זה לא יילך, כרגע המשבצת הזו במשרד תפוסה. 

אנחנו מאמינים באיזון בין בית ומשפחה, לא מתלהבים להישאר עד מאוחר, אבל תמיד עומדים בזמנים שנקבעו מול לקוח. ייתכן ובהתחלה, עד שתלמד, תאלץ לראות את כולם יוצאים ולהמשיך לעבוד (סיטואציות אמיתיות) עד שתגיע למיומנות הנדרשת.

קונספט

מה עם עיצוב? אנחנו מחפשים מעצבים מעודכנים, בכל פרויקט האתגר שונה, התחום שונה, הלקוח שונה. אנחנו מחפשים גמישות מחשבתית, לא מעצבים של טריק אחד, אם אתה הטיפוס של “הקו המינימליסטי” כנראה שאנחנו מסתכלים אחרת על עיצוב. עיצוב מבחינתנו הוא שפה, צבע, קומפוזיציה, מקצב בעצם הכל. 

אנחנו מחפשים כאלו שיודעים לדבר בשפה ברהיטות ולא פחות חשוב, כאלו שנמצאים בשפע. יודעים להתנהל מול השותפים לצוות בשפה העיצובית, ליצור שפע של חלופות. לדעת להיות מחובר לעיצוב שיצרנו, אבל לא להתאהב בו עד שהוא קדוש מדי כדי להשתנות, כל זאת במסע הממושך להרחיב את הגבולות והיכולות שלך.

אז איך מתקדמים?

אם הגעת עד כאן ואתה רוצה לדעת איך מתקדמים, אז זה די פשוט. שולחים למייל job@dariel.co.il קורות חיים (רצוי בPDF) וכמה דוגמאות של עבודות. האפשרות העדיפה היא קישור לאתר פורטפוליו. אפשר גם לצרף תיק עבודות בפורמט PDF. הקובץ צריך להיות במשקל קטן מ- 12 MB .

טכני, אבל חשוב

אני מצטער אבל אנחנו בדרך כלל מקבלים הרבה מאד קורות חיים ותיקי עבודות. נסה לראות את האילוצים שלנו. הם לא מאפשרים לנו לחכות להורדה של גליונות wetransfer במשקל 100MB של פרויקט משנה ד’. אם לחילופין תבחר לשלוח מצגת של 50 MB בפאואר פוינט, 20 קבצי JPG או תכניות באוטוקד, (כן, כבר קיבלתי הכל) זה אומר מבחינתנו שנדרש המשך הכשרה טכנית וחשיבתית, שאנו כרגע נבחר להימנע מלהיכנס אליה (רמזים -כיווץ תמונות, עבודה בפורמט נכון למדיום, חשיבה על הנוחיות והממשק של המשתמש הסופי, חשיבה שיווקית). 

קרוב לודאי שאם זה לא יהיה נוח ונחמד לצפיה אנחנו נדלג הלאה. (אני מניח שהטיפ תקף גם לשאר המקומות אליהם תבחר לפנות).

עם זאת אנחנו משתדלים לחזור לכל פנייה, אם במייל או אם בטלפון.

מקווה שלא הפחדתי יותר מדי, אבל אני מאמין שתאום ציפיות הוא בסיס טוב לעבודה משותפת שיוצרת הצלחה. 

להשתמע,

יואב