קומה מינוס אחד בקניון בסין

חנות בקניון בסין

גואנג ג'ו, סין

ביקרתי השבוע באחד הקניונים הגדולים וגיליתי תופעה חדשה.

כמעט לכל קניון פה יש את קומה מינוס אחד . ישנו את הקניון הרגיל המסודר, המצוחצח, הנקי והלא זול, מקומה 0 עד איזו קומה שתרצה (8 זה לא חריג…) אבל לכל קניון יש את קומה מינוס 1.

קומה מינוס אחד היא ה UNDER WORLD , לא מצוחצחת, מבולגנת, הרבה בסטות, הרבה יצרים הרבה חנויות זולות ודוכני מציאות. יש שם סצנה שוצפת קוצפת.

אנשים הולכים לקניון, מסתכלים, מבלים, אבל כשבאמת רוצים לקנות, כולם יורדים למינוס אחד. שם (רק בינתיים לדעתי) אין מותגים חוץ מKFC (שכאן נמצא מעבר לכל פינה). שם החנויות קטנות(מאד) התצוגות פחות מעוצבות, השפע עצום ומדי פעם יש חנויות יפות וממותגות (מקומית) שמוכרות.

האמת שלחנות מעוצבת ומתוכננת יותר קל לבלוט שם. בקניון למעלה כולם נראים טוב, במינוס אחד, מספיק שתיראה טוב ברמה סבירה ויש לך ייחוד מעניין ומצבך וטוב.

הקהל מורכב ברובו מבנות, כמו שצריך. אם אתה רוצה להרוויח כסף ופיצחת את הקוד הנשי, אתה  יודע שנשים ובנות בכלל הן פשוט לקוחות טובות יותר. הן קונות.

מעניין לראות את התפיסה הזו של מינוס אחד. היא חוזרת בכל קניון. אפשר לנסות ולמצוא מה הסיבות , אבל השאלה הגדולה שאולי בעלי עסקים צריכים לשאול את עצמם, היא איפה קומה מינוס אחד של העסק שלי?

איפה הקונים יכולים להשתחרר ופשוט להתחיל לקנות?

היצע אינסופי של כל מה שאפשר לחשוב עליו ללא סלקציה
דילוג לתוכן